Bilety lotnicze, Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Tani wynajem aut na lotnisku we Wrocławiu

Szukasz taniej wypożyczalni aut na lotnisku Wrocław Strachowice? Potrzebujesz auta na wynajem aby dostać się na lotnisko, albo z lotniska do domu? Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalnia aut lotnisko Wrocław Strachowice i rezerwuj samochód online – bez dodatkowych opłat!

W naszej ofercie znajdują się nowe samochody w różnych wersjach – sedan, hatchback, van, minivan, kombi czy suv. Część pojazdów posiada silnik diesla, inne silnik benzynowy. Do wyboru jest też ręczna lub automatyczna skrzynia biegów. W ofercie można znaleźć auta:
Fiat Panda, Fiat Punto, Nissan Micra, Skoda Fabia, Skoda Fabia Combi, Opel Astra, Ford Ka, Chevrolet Spark, Citroen C4, Citroen Cactus, Hyundai i20, Seat Ibiza, Suzuki Swift, Ford Focus, Toyota Yaris, Volkswagen Golf oraz wiele innych. Oczywiście to, czy w danym momencie

Cena za wynajem samochodu na lotnisku we Wrocławiu jest uzależniona od wynajmowanego pojazdu, jednak te najmniejsze jak Nissan Micra, czy Fiat Panda wypożyczymy już za kilkadziesiąt złotych. Co ważne – im dłuższy termin wynajmu, tym cena (w przeliczeniu na dobę) jest niższa.

Wynajem auta na lotnisku Wrocław Strachowice, jak również w innych naszych punktach odbioru (Wrocław, Warszawa, Kraków, Rzeszów) możliwy jest za pośrednictwem naszej wyszukiwarki online. Wystarczy tylko wybrać miejsce odbioru i zwrotu samochodu, jak również termin rezerwacji. Aby wynająć auto przez internet potrzebny jest adres e-mail, na który otrzymamy zwrotną wiadomość z kodem potwierdzającym rezerwację.

Tania Wypożyczalnia Samochodów we Wrocławiu – Punkt Odbioru Lotnisko Wrocław Strachowice

Wypożyczalnia Aut Wrocław Lotnisko